DebriEcaSan® Alfa roztok 500 ml s rozprašovačem

Kód: 16847
249 Kč / ks 216,52 Kč bez DPH
Dodání do 14 dnů
DebriEcaSan® Alfa roztok 500 ml s rozprašovačem je oplachový roztok. Slouží k oplachu, čištění a zvlhčování akutních i chronických kožních ran. Pomáhá bránit vzniku biofilmu. Primárně je produkt určen k vlhkému hojení ran, ale díky svým baktericidním, virucidním, fungicidním a sporicidním účinkům je lze bez omezení použít jako dezinfekci v souvislosti s nemocí COVID-19.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DebriEcaSan Alfa je neaktivní zdravotnický prostředek - oplachový roztok určený k oplachu, k čištění kůže a sliznic, vhodný k sanitaci rukou a celého těla, k použití u ran u nichž byla porušena dermis a k dezinfekci povrchů. DebriEcaSan aquagel (gelová forma vyráběná z roztoku DebriEcaSan Alfa) je používán k aplikaci do ran a na sliznice a je vhodný k sanitaci rukou. Primárně jsou oba produkty určeny k vlhkému hojení ran, ale díky svým baktericidním, virucidním, fungicidním a sporicidním účinkům je lze bez omezení použít jako dezinfekci v souvislosti s nemocí COVID-19. Jednou z účinných látek obou produktů je chlornan sodný, který je na základě testování a sdělení Evropského centra pro prevenci a kontrolu nemocí účinný v souvislosti s koronavirem SARS-CoV. Výhodou obou produktů je jejich bezpečnost a možnost použití bez omezení i při dlouhodobém používání.

 

DebriEcaSan Alfa je dezinfekce na vodné bázi, která je šetrná ke kožnímu povrchu a nezpůsobuje tzv. dermatozy z opotřebení, což je poškození kůže z nadměrného používání alkoholové dezinfekce.

 

Použití v případě sanitace rukou a celého těla:

 

DebriEcaSan Alfa: roztok aplikujte na ruce, rozetřete po celém povrchu a nechejte oschnout, neotírejte, neomývejte. Možno aplikovat na celé tělo jako dekontaminační roztok.

 

Superoxidované roztoky a gely zabíjejí mikroorganismy přímo díky své oxidativní kapacitě, jelikož reagují s buněčnou stěnou a membránou a způsobují rychlou smrt bakterií. Superoxidované roztoky a gely jsou používány pro ošetření ran, dezinfekci kůže, sliznic a povrchů po celém světě již řadu let.

 

Superoxidované roztoky jsou účinné proti bakteriálním, virálním a plísňovým patogenům člověka a zvířat, včetně vysoce infekčního viru slintavky a kulhavky, viru ptačí chřipky (LPAIV, subtyp H7N1), viru Newcastleské choroby (NDV) drůbeže, hepatitis B, HIV, bakterií Escherichia coli, Salmonellaspp., Pseudomonas aeruginosa, sporoformním bakteriím, Mycobacteriumtuberculosis a Aspergillusniger. Přímý postřik deaktivuje viry a bakterie během minut. Vzhledem k mechanismu účinku roztoku nevzniká rezistence.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce proti koronaviru (Covid-19)
Kategorie produktu: Gel
Objem: 500 ml
Příslušenství: Rozprašovač
? Značka: DebriEcaSan
Forma: Roztok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení