Přezujte se do kvalitní zimní obuvi!

Také nemáte rádi pocit, když vám prsty na nohou tuhnou mrazem a zima vám zalézá až za nehty?  S příchodem chladných zimních měsíců nastal čas přezout vaše nohy do kvalitní zimní pracovní obuvi!

Díky našemu internetovému obchodu SafeWork.cz můžete vše zvládnout z pohodlí domova. Z naší široké nabídky si můžete vybrat kotníkovou zimní pracovní obuv, ale také obuv sahající do výšky lýtek. Pokud se pohybujete v prostředí se zvýšenou vlhkostí, můžete si zvolit zateplené pracovní holínky.

Pro práci v chladné výrobní hale vám určitě přijdou vhod pracovní boty farmářky, při práci ve venkovních podmínkách možná dáte raději přednost vysoké kožené pracovní obuvi. Součástí obuvi je zateplená mezipodešev, díky které budete chráněni proti zimě i v oblasti podrážky.

Ani v zimním období bychom rozhodně neměli opomíjet volbu správné bezpečnostní třídy pracovní obuvi. V nabídce našeho e-shopu se nejčastěji setkáte se zimní pracovní obuví, která spadá do kategorie bezpečnostní obuv S3. Jedná se o obuv, která absorbuje energii v v oblasti paty, má ochrannou špici s odolností do 200 J a je opatřená dezénovou podešví s odolností proti proděravění. K dispozici je samozřejmě také obuv dalších bezpečnostních tříd.

Pohodlnou a zároveň cenově příznivou volbou může být kotníková pracovní obuv COFRA PLAYER.

cofra player

Svršek obuvi je vyrobený z kůže a speciálně upravené přírodní usně nubuku s dobrou rezistencí proti vodě. Její vnitřní část dokáže absorbovat a odvádět vlhkost. Obuv náleží do bezpečnostní třídy S3, a můžete proto počítat také s dobrými protiskluzovými vlastnostmi.

Z nabídky našeho internetového obchodu můžeme také doporučit např. GORE TEX pracovní obuv COFRA BOTTICELLI.

COFRA BOTTICELLI.

Její svršek je vyrobený z voděodolné přírodní usně s velmi kvalitní podšívkou Gore-Tex XCR. Obuv je vybavena vyjímatelnou anatomickou stélkou..

Pokud pracujete ve venkovních podmínkách, tak se vyplatí dát přednost vysoké pracovní obuvi, která vás bude chránit i v oblasti lýtek. Určitě neuděláte chybu, pokud si zvolíte např. pracovní boty COFRA DICKSON se svrškem z voděodolné přírodní usně. Podšívka je vyrobena z prodyšného materiálu Cambrelle ze 100% polyamidu, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost.