DebriEcaSan® hyal plus 250ml

Kód: 16854
249 Kč –12 %
DebriEcaSan hyal plus 250ml
249 Kč –12 % 219 Kč / ks 190,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.7.2020

DebriEcaSan® hyal plus je superoxidovaný roztok s kyselinou hyaluronovou. Slouží k oplachu a čištění ran (bércové vředy, diabetické defekty, praskliny, trhliny, proleženiny, píštěle, dutiny a popáleniny, rozpadlé operační rány, pooperační a posttraumatické rány). Vytváří v ráně vlhké prostředí, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení. Primárně je produkt určen k vlhkému hojení ran, ale díky svým baktericidním, virucidním, fungicidním a sporicidním účinkům je lze bez omezení použít jako dezinfekci v souvislosti s nemocí COVID-19.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DebriEcaSan hyal plus má unikátní hydratační a regenerační účinky. Ty jsou dány schopností kyseliny hyaluronové vázat vodu a tak přispívat k dokonalé hydrataci rány. Optimální vlhké mikroprostředí v ráně napomáhá dělení buněk, zajišťuje transport živin, výměnu látek v kůži a potlačuje působení okolních škodlivých faktorů na kůži.

Výrazně eliminuje zápach defektu.

Brání ukládání kolagenu, a tím podporuje bezjizevné hojení tkáně, což jej předurčuje k využití v oblasti hojení ran a kožních defektů v plastické chirurgii, laserové a estetické dermatologii.

Použití v případě sanitace rukou a celého těla:

 

DebriEcaSan hyal plus: Očistěte ránu od mechanických nečistot, aplikujte neředěný oplachový roztok DebriEcaSan® hyal plus na poraněná místa umýváním, potíráním navhlčeným tamponem, přiložením gázy navlhčené v roztoku nebo vlhkou terapii podle potřeby i vícekrát denně.

 

Superoxidované roztoky a gely zabíjejí mikroorganismy přímo díky své oxidativní kapacitě, jelikož reagují s buněčnou stěnou a membránou a způsobují rychlou smrt bakterií. Superoxidované roztoky a gely jsou používány pro ošetření ran, dezinfekci kůže, sliznic a povrchů po celém světě již řadu let.

 

Superoxidované roztoky jsou účinné proti bakteriálním, virálním a plísňovým patogenům člověka a zvířat, včetně vysoce infekčního viru slintavky a kulhavky, viru ptačí chřipky (LPAIV, subtyp H7N1), viru Newcastleské choroby (NDV) drůbeže, hepatitis B, HIV, bakterií Escherichia coli, Salmonellaspp., Pseudomonas aeruginosa, sporoformním bakteriím, Mycobacteriumtuberculosis a Aspergillusniger. Přímý postřik deaktivuje viry a bakterie během minut. Vzhledem k mechanismu účinku roztoku nevzniká rezistence.

 

Skladování: Dlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat maximálně do teploty 30°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: