Naše výdejní místo nově najdete v ulici Pražská 647/158, Brno - Bosonohy

Jak postupovat při vrácení zboží

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje a nesplnilo tak Vaše představy, velmi nás to mrzí. Máte však právo odstoupit od kupní smlouvy a zboží nám vrátit zpět do 14 kalendářních dnů od převzetí balíku. Odstoupení od kupní smlouvy je možné dle platné legislativy jen u nepodnikajících fyzických osob.

V souladu s §1837 občanského zákoníku není možné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze jako např. suchý led.

Jak na to prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna

 1. Zboží prosím zabalte tak, aby se nepoškodilo.
 2. Ke zboží přiložte kopii faktury, kterou jste obdržel/a spolu se zbožím nebo elektronicky. Pokud nemáte možnost elektronickou fakturu vytisknout, stačí nám na papír napsat číslo Vaší objednávky. Vyplňte formulář pro Odstoupení od kupní smlouvy a vložte jej do zásilky nebo nám jej zašlete elektronicky vyplněný na adresu info@safework.cz
 3. Na papír nám napište číslo Vašeho bankovního účtu, na který Vám máme vrátit peníze.
 4. V mobilní aplikaci společnosti Zásilkovna vyberte možnost Vrátit zásilku, nikoli Odeslat zásilku (přes tuto službu bohužel z naší strany není možné zásilku vyzvednout). Následně zadáte náš identifikátor, kterým je číslo: 95841407.
 5. V aplikaci Vám bude vygenerované heslo, které uvedete při předávání balíku na podacím místě Zásilkovny. Nejbližší pobočku Zásilkovny ve Vašem okolí, která funguje i jako podací místo, najdete na tomto linku, kde je třeba zaškrtnout možnost podací místa.
 6. Zaneste balík na Vámi zvolenou pobočku a při předávání uveďte, že se jedná o vracení zásilky spolu s heslem, které jste obdrželi v aplikaci.
 7. A to je vše, zboží nám bude během několika dní doručeno a nejpozději do 14 dnů Vám peníze vrátíme zpět.

Jak na to, pokud nemáte mobilní aplikaci Zásilkovna

 1. Zboží prosím zabalte tak, aby se nepoškodilo.
 2. Ke zboží přiložte kopii faktury, kterou jste obdržel/a spolu se zbožím nebo elektronicky. Pokud nemáte možnost elektronickou fakturu vytisknout, stačí nám na papír napsat číslo Vaší objednávky.
 3. Na papír nám napište číslo Vašeho bankovního účtu, na který Vám máme vrátit peníze.
 4. Najděte nejbližší pobočku Zásilkovny ve Vašem okolí, která funguje i jako podací místo. Můžete tak učinit na tomto linku, kde je třeba zaškrtnout možnost podací místa.
 5. Zaneste balík na Vámi zvolenou pobočku a při předávání uveďte, že se jedná o vracení zásilky spolu s naším identifikátorem, kterým je 95841407.
 6. A to je vše, zboží nám bude během několika dní doručeno a nejpozději do 14 dnů Vám peníze vrátíme zpět.