Vybavte se na jaro

Jarní sezóna Jarní sezóna

Jaro je tu a s ním také ideální čas na nákup nového pracovního oblečení nebo ochranných pomůcek. Pořiďte si nová trička, kraťasy nebo obuv, které vám zaručí komfort a pohodlí při práci i v proměnlivém jarním počasí.

Kvalitní obuv pro řemeslníky

Jarní počasí je konečně tady! A s ním přichází i čas přezout se z těžkých zimních bot do lehčí a pohodlnější obuvi. Ať už jste řemeslník, stavař, zahradník nebo pracujete v jakémkoli jiném oboru, pohodlná a odolná obuv je pro vaši práci nezbytná.

Přejít do kategorie >

Pracovní obuv
 

Pracovní kraťasy

Během horkých letních dnů oceníte pohodlí a vzdušnost ať už při práci venku nebo v dílně. Naše pracovní kraťasy pro řemeslníky jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, které vydrží i náročné pracovní podmínky. Zároveň jsou lehké a prodyšné, takže vám zajistí komfort i v horkém počasí.

Přejít do kategorie >

Pracovní kraťasy
 

Pohodlné kalhoty na práci

K pořádné práci potřebujete také kvalitní pracovní kalhoty s vysokou odolností. Ať už se chystáte na malování, zahradničení nebo jiné kutilské práce, oceníte pracovní kalhoty, které vám zajistí pohodlí a ochranu.

Přejít do kategorie >

Pracovní kalhoty
 

Stylová trička pro muže i ženy

Naše pracovní trička jsou vyrobena z kvalitních materiálů, které vám dopřejí pohodlí i při dlouhém nošení. Vyberte si ze široké škály barevných variant a velikostí.

Přejít do kategorie >

Pracovní trika
 

Ochrana rukou při práci

Dopřejte maximální ochranu svým rukám při práci a vyberte si ze široké nabídky rukavic, které máme pro celou řadu profesí nebo také v jednorázové variantě.

Přejít do kategorie >

Rukavice
 

Ochrana zdraví při práci

Ochranné pracovní pomůcky jsou nezbytnou součástí každého pracoviště, které chrání před zraněním. Nabízíme široký výběr ochranných pracovních pomůcek pro všechny profese. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují všechny bezpečnostní normy.

Přejít do kategorie >

Ochranné pomůcky
 

Kvalitní ruční nářadí

Ruční nářadí je základem každého řemesla. Kvalitní nářadí vám umožní pracovat rychleji, efektivněji a bezpečněji ať už pracujete na zahradě nebo na stavbě.

Přejít do kategorie >

Ruční nářadí
 


Platnost nabídky je do vyprodání zásob. Sleva 15 % platí při zadání slevového kuponu JARO v košíku. Akce se nevztahuje na již zlevněné zboží.