Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
1185 hodnocení
5
1118x
4
24x
3
6x
2
6x
1
31x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ŠP
Šárka Pyšná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.8.2023
Vše v pořádku. Děkuji a doporučuji 🙃
VR
Vlasta Rambouska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2023
Zatím spokojenost. Malé číslo...delší .lhuta...museli objednat. Uvidíme za půl roku. Denne 12 hod v botech!!
MD
Miloslav Dvořák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.8.2023
SK
Silvie Kreželokova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.8.2023
Velice zboží došlo kdy mělo komunikace výborná.
MD
Milan Děkanovský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.8.2023
JS
Jaromír Sláma
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
5.8.2023
Dlouhá dodací doba
FM
Fiala Miroslav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.8.2023
rychlé dodání
VB
Vladka Bestová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.8.2023
SR
Simona Rišková
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
1.8.2023
Boty jsou skvělé,ale čeká se dlouho na vystavení faktůry,...
ZV
Zdeněk Voleský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.7.2023
TS
Tomas Sottner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.7.2023
Neskutečná rychlost dodání!
MH
Martin Horníček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2023
Super kvalita, vše došlo tak jak má.
KV
Kristina Vlaskova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2023
RI
Rumyana Ilieva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2023
MP
Martin Poledna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2023
AC
Asen Christov
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2023
LD
Libuše Drexlerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.7.2023
Spokojenost
MV
Marie Vesela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.7.2023
PB
Pavel Bratrů
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.7.2023
Spokojený, vyřízeno rychle, bez komplikací
AD
Albrecht David
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
10.7.2023
Pokud nechcete reklamovat tak vše v pořádku. V jiném případě nečekejte NIC. První nákup pracovní obuvi proběhl v pořádku, pracovní obuv slouží už třetí rok. Druhý nákup pracovní obuvi se stejnou bezpečnostní specifikací pouze vzhledově trochu odlišné proběhl také v pořádku do doby než uběhlo půl roku a svrchní vrstva se začala rozpadat. Vyjádření e-shopu po 30 dnech že obuv je využitá, neošetřovaná a ať si nepletu záruční dobu s životností výrobku. Podotýkám vyjádření e-shopu a ne žádný odborný posudek. Takže pardon, ale dvoje boty v relativně stejné ceně a životnost takhle rozdílná? Takže další nákup NE DĚKUJI. Přeji hezký den
