Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 1196 hodnocení
5
1129x
4
24x
3
6x
2
6x
1
31x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Odesláním hodnocení souhlasíte s pravidly pro zpracování recenzí.

Výpis hodnocení

KN Avatar autora Kateřina Najvirtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2020
Spokojená
LD Avatar autora Lubomir Dvořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.6.2020
Velká spokojenost. Jsou super.
ZM Avatar autora Zdeněk Malkovsky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.6.2020
spokojeny na 5 hvězdiček
MM Avatar autora Markéta Maříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2020
Vše bylo v pohodě, výborná komunikace.
V Avatar autora Vladimír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.6.2020
Zboží OK, velmi dlouhá dodací doba neodpovídající té, kterou obchod deklaruje na webu
BK Avatar autora Birgit Kluka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2020
Vše rychle a v pohodě - děkuji
JP Avatar autora Jaroslav Pechanec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2020
Vše v pořádku, rychlé dodání
FK Avatar autora František Kubašta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2020
Vše v pořádku.
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2020
Vše v pořádku, rychlé odeslání zboží.
MR Avatar autora Martin Rucký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2020
Vše v pořádku.
MB Avatar autora Markéta Balzarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.5.2020
Obchod doporučuji, dodání bylo rychlé a bez problémů.
DB Avatar autora Dům Zdraví Brand s.r.o. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2020
velmi, vstřícní, ochotní
PK Avatar autora Petra Kočí Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2020
Okamžité odeslání zboží, naprosto bez problémů ????
RS Avatar autora Roman Šrámek st. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2020
Vše ok..
JP Avatar autora Jaroslav Pauch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2020
Spokojenost,vstřícnost.. Mohu doporučit..
JH Avatar autora Jiří Havel s.r.o. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2020
Velice
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.5.2020
Nedoporučuji! Dodané zboží nebylo doručeno v požadované velikosti, dále refundace neproběhla dle dohodnutého.
KB Avatar autora Kamila Bohuslavova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.5.2020
Mohu jenom pochválit,rychlé dodání a jasná komunikace.
LD Avatar autora Lenka Drábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.5.2020
Rychlé dodání, vše v pořádku, doporučuji
LP Avatar autora Ladislav Pina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.5.2020
Vse OK

Ovládací prvky výpisu

1196 položek celkem