Snickers termoprádlo - kvalitní funkční oblečení

Při výběru podzimního pracovního oděvu by se nemělo zapomínat ani na volbu vhodného termoprádla.

Tato první vrstva oblečení vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím a zajistí vám potřebný komfort při práci. Termoprádlo vyrobené z moderních materiálů zabraňuje úniku tepla, ale zároveň umožňuje také odvádění potu a vlhkosti z těla. V naší nabídce naleznete produkty švédské značky Snickers Workwear, která patří mezi nejznámější světové výrobce pracovních oděvů.

 

V našem internetovém obchodu Safework.cz najdete krátké i dlouhé termospodky, termotrika s krátký i dlouhým rukávem a také termopulovr. Všechny tyto výrobky se vyznačují příjemným designem a vysokou elasticitou, která zaručí, že prádlo správně přilne k tělu. Tkaniny jsou vyrobené s využitím pokročilé technologie A.V.S. – aktivního odpařovacího systému –, která představuje záruku, že vaše tělo zůstane vždy suché. Jedná se o směs polyamidu, polypropylénu a elastanu, která je vysoce prodyšná a pomáhá chránit proti zápachu.

 

Mezi oblíbené produkty patří termotriko Snicker Merino. Nošení termoprádla na horní části těla se doporučovalo i v minulosti, vždy ale nastával problém s tím, že pak docházelo k hromadění potu a vlhkosti na těle. Díky nové technologii Snickers Workwear nyní tyto potíže odpadají. Termotriko XTR zajistí nejen udržení tělesného tepla, ale také aktivní odvádění vlhkosti. Nejteplejší materiál je použit na nejcitlivějších místech ledvin a ramenou. Nejvyšší odpařování vlhkosti je pak zajištěno v oblasti podpaží, hrudi a zad, kde dochází k největšímu pocení. V oblasti loktů je k dispozici speciální vyztužení jako ochrana proti nárazu.

 snickers merino

Dalším oblíbeným produktem z našeho sortimentu jsou dlouhé termospodky Snickers Merino. Opět je použita moderní technologie A.V.S., která umožňuje odvádění tělesného potu, a to především v oblasti zad a kolenních jamek. Na citlivých místech stehen, zad a třísel je použita silnější vrstva látky. Oblast kolen je opatřena výztuhou, které pomáhá zmírňovat případné nárazy. Dlouhé termospodky XTR jsou provedené v kombinaci černé a šedé barvy. Podobně jako v případě termotrika XTR s dllouhým rukávem jsou k dispozici velikosti od XS po XXL.

 

snickers merino spodky