S láskou k řemeslu

S láskou k řemeslu S láskou k řemeslu

Pro všechny řemeslníky, kteří svou práci dělají s láskou, máme po celý měsíc únor speciální valentýnskou akci. Oslavte svátek všech zamilovaných a ušetřete 15 % u vybraných produktů. Stačí jen v objednávce zadat kód VALENTYN a sleva je vaše.

Kvalitní obuv pro řemeslníky

Vhodná pracovní obuv vás ochrání před nebezpečím na pracovišti a umožní vám věnovat se své práci s klidným srdcem. Vyberte si obuv přesně podle vašich představ a ušetřete 15 % se slevovým kódem VALENTYN u vybraných produktů.

Přejít do kategorie >

Pracovní obuv
 

Kalhoty a montérky na práci

K pořádné práci potřebujete také kvalitní pracovní kalhoty s vysokou trvanlivostí a ochranou i při náročných podmínkách. Vyberte si z celé řady pracovních kalhot a montérek v různém provedení, které nyní můžete mít s 15% slevou při zadání kupónu VALENTYN.

Přejít do kategorie >

Pracovní kalhoty
 

Montérky

Vše z kategorie
 

Stylová trička pro muže i ženy

Naše pracovní trička jsou vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlí i při dlouhém nošení. Vyberte si ze široké škály barevných variant a ušetřete v rámci valentýnské slevy 15 % při použití slevového kupónu VALENTYN.

Přejít do kategorie >

Pracovní trika
 

Pohodlné a funkční mikiny

Pracujete v chladném prostředí nebo celý den venku? Máte rádi mikiny s kapucí nebo bez? Máme pro vás kvalitní mikiny v různých velikostech a barevných variantách. Nakupte nyní vybrané produkty se slevou 15 %. Stačí zadat v objednávce kód VALENTYN.

Přejít do kategorie >

Pracovní mikiny
 

Ochrana rukou při práci

Dopřejte maximální ochranu svým rukám při práci a vyberte si ze široké nabídky rukavic, které máme pro celou řadu profesí nebo také v jednorázové variantě. Vybrané kousky nyní pořídíte se slevou 15 % a to díky kuponu VALENTYN.

Přejít do kategorie >

Rukavice
 

Ochrana zdraví při práci

Ochranné pracovní pomůcky jsou nezbytnou součástí každého pracoviště, které chrání před zraněním. Nabízíme široký výběr ochranných pracovních pomůcek pro všechny profese. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují všechny bezpečnostní normy. Vybrané ochranné pomůcky teď navíc pořídíte s 15% slevou při zadání kódu VALENTYN.

Přejít do kategorie >

Ochranné pomůcky
 

Kvalitní ruční nářadí

Ruční nářadí je základem každého řemesla. Kvalitní nářadí vám umožní pracovat rychleji, efektivněji a bezpečněji. Projděte si naší nabídku, kterou nyní pořídíte s 15% slevou při zadání kupónu VALENTYN.

Přejít do kategorie >

Ruční nářadí
 


Platnost slevy je 31.1. - 29.2.2024 nebo do vyprodání zásob.
Akce se vztahuje pouze na produkty označené štítkem -15 % kód VALENTYN. Slevový kupón nelze kombinovat s dalšími akcemi.