LEPU 2019-nCoV Antigen Rapid test kit | 25 ks

Kód: 23875
3 750 Kč –34 %
testy na koronavirus covid 19 testy
3 750 Kč –34 % 2 475 Kč / ks 2 475 Kč bez DPH 99 Kč / 1 ks
Skladem (85 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021
Antigenní test LEPU 2019-nCoV Antigen Rapid test kit Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví je test LEPU 2019-nCoV Antigen povolen pro použití k sebetestování (domácí použití). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý a šetrný test ke kvalitativní detekci antigenu SARS-CoV-2. Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit je založen na specifické reakci protilátka-antigen a technologii imunoanalýzy. Testy jsou komfortní – není třeba zasunovat tyčinku hluboko do nosohltanu – testování se provádí ze vzorku získaného výtěrem z nosu. Použití testu je jednoduché a praktické. Výtěrová tyčinka se vkládá přímo do testovací karty, a tak k provedení testu není potřeba zkumavka. Výsledek testu získáte již za 15 minut. Jednoduchost provedení umožňuje použití této sady jak v nemocnicích, či odběrových místech, tak také na letištích, v dopravě, hotelích či obchodních společnostech.

 

Souprava je určena ke kvalitativní detekci antigenu 2019-nCoV v klinickém vzorku. Testovací kazeta je založena na specifické reakci protilátka-antigen a technologii imunoanalýzy. Společnost Lepu Medical Technology (Beijing) Co., Ltd., založená v roce 1999, se specializuje na vývoj, výrobu a prodej špičkových zdravotnických prostředků.

 

Hlavní výhody:

 

  • šetrný – výtěrem z přední části nosu
  • jednoduché a praktické použití
  • neinvazivní
  • rychlý výsledek za 15 minut
  • s vysokou přesností

Máme povinnost vás upozornit, že v případě pozitivního výsledku antigenního testu (provedeného laikem) mají zákazníci povinnost kontaktovat poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení ověřovacího PCR testu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy Covid-19, Koronavirus testy
Kategorie produktu: Rapid test
? Značka: LEPU

Lepu Medical LEPU SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit

Lepu Medical LEPU SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit - ukázka testování

Představujeme rychlý test Lepu Medical LEPU SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: