Pracovní obuv se sportovním designem

Pracovní obuv by měla splňovat několik základních vlastností – měla by být pohodlná, bezpečná, dostatečně odolná a měla by mít pěkný design.

Namísto běžné sportovní obuvi se rozhodně vyplatí dát přednost pracovním botám, které jsou přímo stavěné na úkoly, které se od nich očekávají. 
V nabídce e-shopu Safework je k dispozici kvalitní pracovní obuv laděná do sportovního designu, která se skvěle přizpůsobí vašim chodidlům. 
Dokáže snížit zátěž kladenou na vaše nohy, a díky tomu vám pomůže dosahovat lepších pracovních výkonů. Můžete si vybrat boty značek Cofra, Edis , Diadora, Lotto či DeWALT. 
Od pracovní obuvi očekáváme, že by měla být lehká, prodyšná, odolná proti proděravění a měla by mít protiskluzovou podrážku. Všem těmto požadavkům skvěle vyhovují boty Diadora Glove s elegantním sportovním designem.

diadory glove

Svršek je vyrobený ze semišové teletiny a je zakončený špicí vyztuženou hliníkem, která dokáže odolat nárazu do 200 joulů. Podrážka je chráněna proti proděravění planžetou K-SOLE ze směsi kevlaru a polyamidu. Vnitřní část podrážky je tvořená vrstvou měkkého polyuretanu, vnější část je z nitrilové gumy s dobrými protiskluzovými vlastnostmi. Obuv se dobře hodí pro stavební dělníky nebo pracovníky v různých odvětvích lehkého průmyslu. V našem e-shopu je k dostání ve velikostech 39 až 47.

Pokud dáváte přednost sportovní pracovní obuvi v o něco nižší cenové hladině, pak může být dobrou volbou pracovní obuv Cofra New Warrior.

cofra new warior

Svršek je vyrobený z nepromokavé nubukové kůže a je vystlaný zvlhčenou prodyšnou vrstvou, která je odolná proti odření. Uvnitř bot se nachází pohodlná vyjímatelná stélka z antistatického materiálu, která vám zaručí absorpci tělesné hmotnosti v oblasti paty. Špice je chráněná ocelovou výztuhou s odolností do 200 joulů. Mezipodešev APT Plate výborně zabraňuje průniku ostrých předmětů. Na rozdíl od běžných ocelových podešví je o poznání lehčí a zároveň zajišťuje lepší tepelnou izolaci. Boty si můžete v našem obchodě objednat ve velikostech od 40 po 47.

Nejenom během zimních měsíců se může dobře osvědčit kotníková pracovní obuv. Při uklouznutí na zledovatělém povrchu vám zaručí vyšší ochranu proti výronu kotníku a případnému natržení vazů. Kotníkové boty však určitě ocení také pracovníci, kteří často přenášejí těžké předměty – poskytnou jim větší oporu při chůzi, a díky tomu sníží únavu nohou. Z naší nabídky můžeme doporučit např. kotníkovou pracovní obuv Cofra FROSTI S3 WR SRC GORE-TEX

cofra frosti

Svršek je vyroben z nubuku s vodu odpudivou úpravou. Vnitřní část je vyrobena z materiálu Gore-tex jenž zabezpečí že Vaše nohy zůstanou v suchu po celou pracovní dobu. Stélka je vyrobena z materiálu Cofra Top Comfort – měkká, pohodlná a anatomická. Použitý materiál na spodní části zaručuje vynikající ztlumení nárazů při došlápnutí a lehkost při pohybu. Horní vrstva stélky je vyrobena z antibakteriální textilie zabraňující zápachu, absorbující vlhkost a udržující chodidlo stále suché.

Materiál GORE-TEX a jeho vlastnosti:

 

  • Trvalá nepromokavost
  • Vysoká prodyšnost
  • Extrémní odolnost vůči mrazu
  • Jedinečná odolnost při ohybu
  • Mimořádně dlouhá životnost

 

Vlastnosti materiálů GORE-TEX® vycházejí z jejich jedinečné dvousložkové membrány. Část membrány z expandovaného PTFE obsahuje více než 1,4 miliardy mikroskopických pórů na centimetr čtvereční. Tyto póry jsou přibližně 20 000 krát menší než kapka vody, ale 700 krát větší než molekula vodní páry. Voda v kapalném skupenství tedy nemůže membránou GORE-TEX® proniknout, zatímco vodní pára (voda v plynném skupenství) jí projde snadno.

 

Boty jsou v našem obchodě k dispozici ve velikostech 39 až 47.